5 strategii jak pogodzić trading z pracą na etacie
BEZPŁATNY WEBINAR
Trading w przeciwieństwie do etatu nie dają gwarancji zysków, ani pewnej wypłaty co miesiąc. Z drugiej strony pozwala osiągnąć całkowitą niezależność, czy nieograniczony potencjał zysków. Zalety można wymieniać w nieskończoność, jednak dla większości inwestorów najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie obu tych zajęć, aby w przyszłości móc zadecydować, któremu z nich poświęcić więcej uwagi. Zanim to jednak nastąpi, warto osiągnąć kompromis między stałą pracą, a samorozwojem na rynkach finansowych.

Już w czwartek 23.11.2023 r. o godzinie 20:00 wieloletni praktyk rynków finansowych oraz redaktor naczelny Comparic.pl przedstawi przynajmniej pięć sposobów, aby pogodzić trading z pracą na etacie i codziennymi obowiązkami. W trakcie webinaru nie tylko przedstawi odpowiednie strategie handlowe, ale także odpowie na wszystkie pytania z chatu na żywo. Serdecznie zapraszamy!
Prowadzący - Arkadiusz Jóźwiak
+48

UWAGA: JEŚLI WYŚWIETLIŁ SIĘ KOMUNIKAT, ŻE TWÓJ EMAIL JEST JUŻ W NASZEJ BAZIE TO OCZEKUJ NA DOSTĘP DO POKOJU WEBINAROWEGO. EMAIL ZOSTANIE WYSŁANY W DNIU WEBINARU.

Nie masz czasu o 20:00?
Nic straconego. Zarejestruj się
i otrzymaj nagranie wideo. 
06
DNI
08
GODZINY
08
MINUTY
07
SEKUNDY
Kiedy: 23 listopada 2023 godz. 20:00
Prowadzący - Arkadiusz Jóźwiak
/
Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019.
Copyright © 2023 Comparic.pl | Obowiązek informacyjny | Polityka Prywatności
Partner webinaru: Conotoxia Ltd.
Handel na rynku Forex jest świadczony przez Conotoxia Ltd. mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl. Conotoxia Ltd. jest regulowana przez CySEC (nr licencji 336/17). Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 72.95% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.